Який об'єм за нормальних умов займає No2 масою 23 г.​


Ответы на вопрос

Отвечает Талигин Григорий.

Ответ:

n(NO₂) = m(NO₂)/M(NO₂) = 23г/46г/моль = 0,5моль

V(NO₂) = n(NO₂) * Vm = 0.5моль * 22,4л/моль = 11,2л

Объяснение: