Скільки моль міститься в 56 л сульфур ( IV ) оксиду, за нормальних умов ​


Ответы на вопрос

Отвечает Капсалим Абылайхан.

Відповідь:

n(SO2)=V/Vm=56/22,4=2,5моль

Пояснення: