У розчині масою 300г з масовою часткою лугу 2% розчинили 20г лугу. Обчислити масову частку лугу в

новоутвореному розчині. З дано на укр

Ответы на вопрос

Отвечает Maxsat Banu.

Ответ:

m1(лугу)=300*2/100=6г

m2(лугу)=6+20=26г

m(розчину)=300+20=320г

w=26*100/320=8,125%

Объяснение: