Складіть два молекулярних рівняння реакцій між речовинами, які у розчинах взаємодіють за такою

схемою        Cu 2+  + S 2─  →  CuS

Ответы на вопрос

Отвечает Черноблавская Мария.

Объяснение:

2H2+O2=2H2O

C+O2=CO2

H2+Cl2= 2HCl

2Na+Br2=2NaBr

отак типо??

Отвечает Grishko Daria.

Ответ:

Cu+2 + S-2 = CuS

CuCl2 + K2S = CuS(осадок) + 2KCl

Cu+2 + 2Cl- + 2K+ + S-2 = CuS + 2K+ + 2Cl-

Cu+2 + S-2 = CuS

Объяснение: