Складіть два молекулярних рівняння реакцій між речовинами, які у розчинах взаємодіють за такою

схемою Zn2+ + 2OH─ → Zn(OH)2

Ответы на вопрос

Отвечает Дедова Дарья.
ZnCl2 + 2NaOH=Zn(OH)2↓+2NaCl

ZnSO4 + 2KOH =Zn(OH)2↓ + K2SO4