Складіть два молекулярних рівняння реакцій між речовинами, які у розчинах взаємодіють за такою

схемою        Zn2+ + 2OH─ →  Fe(OH)2​

Ответы на вопрос

Отвечает Юровский Серёжа.

Ответ:

Объяснение:

ZnCl2 + 2NaOH = Zn(OH)2↓ + 2NaCl

Zn(2+) + 2Cl(-) + 2Na(+) + 2OH(-) = Zn(OH)2↓ + 2Na(+) + 2Cl(-)

Zn(2+) + 2OH(-) = Zn(OH)2↓