Визначити густину і відносну густину CH4 за воднем​


Ответы на вопрос

Отвечает Павлова Настя.

Ответ:

0, 714; D(H2) = 8

Объяснение:

ρ = m/Vm = 16/22.4 = 0.714

D(H2) = 16/2 = 8