Число молекул азоту(N2) становить 24*10²³. Обчисліть кількість речовини , об'єм (за н.у) та масу

даної порції азоту.Дано: ​

Ответы на вопрос

Отвечает Шилков Матвей.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

N(N2)=24×10²³ молекул

ν(N2)-? V(N2)-? m(N2)-?

Розв*язок:

1) ν=N/Na , Na=6,02×10²³ моль⁻¹

ν(N2)=24×10²³ / 6,02×10²³=3,98 ≈4 моль

2) V=ν×Vm , Vm=22,4 л/моль

V(N2)=4×22,4=89,6 л

3) m=ν×M , M(N2)=2×14=28г/моль

m(N2)=4×28=112 г

Відповідь: ν(N2)=4моль ,V(N2)=89,6 л, m(N2)=112 г