Скільки цілих чисел розташовано на координатній прямій між числами: – 54 і 16?


Ответы на вопрос

Отвечает Кувшин Даниил.

Ответ:

69

Пошаговое объяснение

от -54 до 0 = 53+0=54

54+15=69