1. Яка кількість теплоти необхідна для нагрівання 500г міді на 30 градусів Цельсія? 2. Яку

кількість теплоти необхідно для нагрівання 1кг води в залізному чайнику масою 300г від 20 градусів Цельсія до кипіння?

Ответы на вопрос

Отвечает Мингазов Олег.

Ответ:

1. Q=cm(t-t1)= 385×0.5×30=5775дж (385 це питома теплоємність міді)

2. Q=1×4000×80=320×10³ (вивчали це досить давно, але здається все так і має бути)