Підберіть коефіцієнти в рівнянні методом електронного балансу Mg + HNO3 = Mg(NO3)2 + N2 + H2O. У

відповіді вкажіть суму всіх коефіцієнтів у рівнянні ( якщо коефіцієнт відсутній - рахуємо 1)

Ответы на вопрос

Отвечает Потапов Паша.

Ответ:

5 Mg + 12 HNO3 = 6 H2O + N2 + 5 Mg(NO3)2

Мg(0) - 2e = Mg(+2) | 10 | 5

2N(+5) + 10e = N2(0) | 2 | 1

Объяснение: