1) Скласти хімічну реакцію взаємодії наступних речовин, розставити коефіцієнти та у відповідь

вказати суму усіх коефіцієнтів: СН₃СООН + К₂СО₃ = Укажіть тільки число. Якщо реакція не проходить, ставимо 0 2) Скласти хімічну реакцію взаємодії наступних речовин, розставити коефіцієнти та у відповідь вказати суму усіх коефіцієнтів: СН₃СООН + Na₂О = Укажіть тільки число. Якщо реакція не проходить, ставимо 0 3)Скласти хімічну реакцію взаємодії наступних речовин, розставити коефіцієнти та у відповідь вказати суму усіх коефіцієнтів: СН₃СООН + Al(ОH)₃ = Укажіть тільки число. Якщо реакція не проходить, ставимо 0 4)Скласти хімічну реакцію взаємодії наступних речовин, розставити коефіцієнти та у відповідь вказати суму усіх коефіцієнтів: СН₃СООН + Li₂S = Укажіть тільки число. Якщо реакція не проходить, ставимо 0 5)Скласти хімічну реакцію взаємодії наступних речовин, розставити коефіцієнти та у відповідь вказати суму усіх коефіцієнтів: С₁₅Н₃₁СООН + KOH = Укажіть тільки число. Якщо реакція не проходить, ставимо 0 помогите пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Широбокова Полина.

Ответ :

1) 7.
2) 6.
3) 8.
4) 6.
5) 4.

Объяснение :

1) 2CH₃COOH + K₂CO₃ ⇒ 2CH₃COOK + CO₂ + H₂O.
Сумма коэффициентов : 2 + 1 + 2 + 1 + 1 = 7.
2) 2CH₃COOH + Na₂O ⇒ 2CH₃COONa + H₂O.
Сумма коэффициентов : 2 + 1 + 2 + 1 = 6.
3) 3CH₃COOH + Al(OH)₃ ⇒ (CH₃COO)₃Al + 3H₂O.
Сумма коэффициентов : 3 + 1 + 1 + 3 = 8.
4) 2CH₃COOH + Li₂S ⇒ 2СН₃СOOLi + H₂S.
Сумма коэффициентов : 2 + 1 + 2 + 1 = 6.
5) С₁₅Н₃₁СООН + KOH ⇒ С₁₅Н₃₁СООK + H₂O.
Сумма коэффициентов : 1 + 1 + 1 + 1 = 4.
#SPJ1