У посудині об'ємом 11,2 л міститься водень за н. у. Визначте його масу. Скільки молекул водню у

цьому об'ємі? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Федоров Степан.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

V(H2)=11,2 л

m(H2)-?

N(H2)-?

Розв*язок:

Знаходимо кількість речовин Н2:

n=V / Vm, де Vm=22,4л/моль (н.у.)

n(H2)=11,2/22,4=0,5(моль)

Знаходимо масу водню:

m=n×M,  де M(H2)=2×1=2г/моль

m(H2)=0,5×2=1 (г)

Визначаємо кількість молекул Н2:

N=n×Na , Na=6,02×10²³моль⁻¹

N(H2)=0,5×6,02×10²³=3,01×10²³(молекул)

Відповідь: m(H2)=1 г ,N(H2)=3,01×10²³молекул