ДАЮ 55 БАЛОВ СРОЧНО 1. Визначте число молекул азоту яке міститься у 4 моль азоту. (1 бал)2.

Визначте кількість речовини озону, яка відповідає 24,02 * 10 23 його молекул (1 бал)3. Визначте число молекул і атомів сірчистого газу, яке відповідає 2 моль сірчистогогазу (2 бали)4. Визначте кількісне співвідношення речовин у реакції: 4Al + 3O 2 = 2Al 2 O 3 (0,5 балів)5. Знайдіть молярні маси речовин: нітроген (ІІ) оксиду, натрій оксиду, сульфатноїкислоти (2,5 бали)6. Знайдіть масу 5 моль ортофосфатної кислоти (1,5 бали)7. Який об’єм займає 5 моль водню (н.у.) (1,5 бали)8. Який об’єм займає 24,02 * 10 23 молекул кисню н.у. (3 бали)СРОЧНО ДО 10:50 ПЖ ДАЮ 55 ББ

Ответы на вопрос

Отвечает Смольянинова Ксения.

Відповідь:

1.

N(N2)=4*6,02*10²³моль⁻⁻¹

2.

n(O3)=24,02*10²³/6,02*10²³=4моль

3.

SO2

N(SO2)=2*6,02*10²³=12,04*10²³моль⁻¹

молекула складається з 3 атомів, значить всього атомів буде 3*12,04*10²³=36,12*10²³моль⁻¹

4.

4Al + 3O2 = 2Al2O3  

nAl : nO2 : nAl2O3 =4:3:2

5.

M(NO)=30г/моль

M(Na2O)=62г/моль

M(H2SO4)=98г/моль

6.

M(H3PO4)=98г/моль

m(H3PO4)=5*98=490г

7.

V(H2)=22,4*5=112л

8.

n(O2)=24,02*10²³/6,02*10²³=4моль

V(O2)=4*22,4=89,6л

Пояснення: