Як приготувати 23 процентовий водной розчин натрий хлориду масою 450 г​


Ответы на вопрос

Отвечает Тарханов Кирилл.

Відповідь:

m(солі)=450*23/100=103,5г

m(H2O)=450-103,5=346,5г

для приготування розчину потрібно взяти 103,5г солі і 346,5г води

Пояснення: