1)Необхідного приготувати розчин масою 600г з масовою часткою калій хлориду 20%. Обчисліть

необхідні маси калій хлориду та води. А)320г калій хлориду та 280г води; Б)20г калій хлориду та 580г води; В)220г калій хлориду та 380г води; Г)120г калій хлориду та 480г води; 2)Барій хлорид масою 10г розчинили у воді об‘ємом 200мл (густина 1г/мл). Чому дорівнює масова частка солі в добутому розчині? А)48% Б)4,8 В)0,47 Г)0,048%

Ответы на вопрос

Отвечает Дементьева Соня.

Відповідь:

1.120г KCl

480г. H2O

Пояснення:

1.Визначимо, скільки потрібно калій хлориду:

600*20/100=12000/100=120г

Дізнаємось, скільки води:

600-120=480г