8. Унаслідок взаємодії 10,8 г невідомого алкіну і 8,96 л водню (н.у.) утворився про що не містить

кратного зв'язку. Установіть формулу алкіну, напишіть напівстру формули його ізомерів і назвіть їх. 9. Унаслідок взаємодії 0,02 моль алкіну із бромною водою утворилось 7,2 г тетрабороне кану. Установіть формулу вуглев одню. 50 ​

Ответы на вопрос

Отвечает Колодезный Евгений.

Ответ:

Дано:

m(Al) = 10.8 г.

-------------------

Найти: V(H2) - ?

Решение:

2Al + 3H2SO4 = Al2(SO4)3 + 3H2

M(Al) = 27 г/моль

n(Al) = 10.8/27 = 0.4 моль

n(H2):n(Al) = 3:2 = 3/2 = 1.5

n(N2) = 0.4 * 1.5 = 0.6 моль

V(H2) = 0.6 * 22.4 = 13.44 л.

Объяснение: