Який об’єм розчину Na2CO3 з концентрацією 2 моль∕л треба взяти щоб отримати 1л розчину з

концентрацією 0,25 моль∕л?

Ответы на вопрос

Отвечает Мещерякова Александра.

Ответ:

0.125 л;

Объяснение:

n(Na2CO3) = V2 * c(Na2CO3) = 1 * 0.25 =0.25 (моль) ;

V1 =n(Na2CO3) / c1(Na2CO3) = 0.25/2 = 0.125 (л) ;