Обчисліть кількість речовин СО2 ,що займає обєм 224л


Ответы на вопрос

Отвечает Богданова Анжела.
V = 224 (л)

n=V/Vm, где Vm - объем газа при н.у. = 22.4 (л/моль)
n=224/22.4 = 10 (моль)