Відносна густина невідомого газу за киснем дорівнює 2. Обчисліть відносну густину цього газу за

гелієм

Ответы на вопрос

Отвечает Ефремов Илья.
Dx(O2) = 2 ==> Mx = 2 *32 = 64 g/mol;

Dx(He) = 64/4 = 16.