СРОЧНО, ЛЕГКАЯ ЗАДАЧА!! За нормальних умов 15г невідомого газу займає об'єм 16л. Обчисліть

відносну густину цього газу за ГЕЛІЄМ! (МОЖНО РЕШИТЬ НА РУССКОМ!)​

Ответы на вопрос

Отвечает Милютин Саша.

Ответ:

5,25

Объяснение:

р= m\V=15\16=0,94

Mr=Vm*p

Mr(газу)=22,4*0,94=21

Dне(газу)=21\4=5,25