срочно пожалуйста. Відносна густина деякого газу за воднем дорівнює 22.Визначити густину цього газу

за киснем.

Ответы на вопрос

Отвечает Белякова Наташа.

Ответ:

Обчислюємо по формулі :

D(H2) = M(газ) / M(H2)

Знаходимо молекулярну масу газа:

М(газ) = D(H2) * M(H2) = 22 * 2 = 44

Обчислюємо густину газу за киснем:

D(O2) = M(газ) / M(O2) = 44 / 32 = 1,375

Відповідь: Густина цього газу за киснем дорівнює 1,375.