Складіть рівняння реакцій для здійснення перетворень за схемами: а) целюлоза → вуглекислий

газ → глюкоза → етанол → бромоетан; б) вуглекислий газ    →   глюкоза → крохмаль → глюкоза → етиловий спирт; в) целюлоза → глюкоза → вуглекислий газ    →   глюкоза → крохмаль. г) крохмаль → глюкоза → етанол → вуглекислий газ

Ответы на вопрос

Отвечает Аксеневич Влада.

Ответ:

1)(C6H10O5)n + 6O2 = 6CO2 + 5H2O

6CO2 + 6H2O = C6H12O6 + 6O2

C6H12O6 = 2C2H5OH + 2CO2

C2H5OH + HBr = C2H5Br + H2O

2)6CO2 + 6H2O = C6H12O6 + 6O2

nC6H12O6 = (C6H10O5)n + nH2O

(C6H10O5)n + H2O = nC6H12O6

C6H12O6 = 2C2H5OH + 2CO2

3)(C6H10O5)n + H2O = nC6H12O6

C6H12O6 = 2C2H5OH + 2CO2

6CO2 + 6H2O = C6H12O6 + 6O2

nC6H12O6 = (C6H10O5)n + nH2O

4)(C6H10O5)n + H2O = nC6H12O6

C6H12O6 = 2C2H5OH + 2CO2

C2H5OH + 3O2 = 2CO2 + 3H2O

Объяснение: