Скільки літрів кисню необхідно для повного згорання 4 моль етену (н.у.) ?


Ответы на вопрос

Отвечает Есиркепов Жанибек.

Ответ:

Объяснение:

4 моль       х моль

C2H4    +   3O2    =    2CO2 +     2H2O

1 моль       3 моль

По пропорции

n(O2) = 4*3/1 = 12 моль

V(O2) = 12*22,4 = 268,8 л