Складіть рівняння реакцій, за допомогою яких можна здійснити такі перетворення: С → СН

4  → СН 3 Сl → С 2 Н 6  → С 2 Н 5 Сl;

Ответы на вопрос

Отвечает Карабаева Анастасия.
1) C + 2H2 = CH4

2)CH4+Cl=CH3Cl+HCl

3) 2CH3Cl + 2Na = C2H6 + 2NaCl

4)C2H6+Cl=C2H5Cl+HCl