Вкажіть об'єм 0,5 моль етану (с) A 44,8 л; Б 11200 мл В 11,2 л;​


Ответы на вопрос

Отвечает Печенев Данил.

Дано:

n(C2H6) = 0,5 моль

Знайти:

V(C2H6) - ?

Рішення:

1) V(C2H6) = n(C2H6) * Vm = 0,5 * 22,4 = 11,2 л.

Відповідь: Об'єм C2H6 становить 11,2 л.