1 Обчисліть значення функції у=х в квадрате-6 в точці .х нульове =-2


Ответы на вопрос

Отвечает Васильева Алена.

y(x) = x^2 -6 \\ \\ y(-2) = (-2)^2 -6 = 4-6=-2

Отвечает Ким Катюша.

y= x^{2} -6
y(-2)= -2^{2} -6=4-6=-2