Знайдіть суму членів геометричної прогресії (Bn), якщо: Bn=486, q=3, n=6.


Ответы на вопрос

Отвечает Клещевников Дима.

B1•q^5=486
b1=486/243=2

b1•(q^6–1) 2•728
S6 = --------------- = ---------- = 728
q–1 2