Кінці хорди кола ділять його на дві дуги, градусна міра однієї з яких у 5 разів більша за градусну

міру другої знайти градусні міри дуг

Ответы на вопрос

Отвечает Ганцгорн Алина.

Х-1 дуга,5х-2дуга
х+5х=360
6х=360
х=360:6=60-1 дуга
60*5=300-2дуга