Знайди число, четвертий степінь якого, поділений на половину шуканого числа та збільшений на 14

цілих 1/4, дорівнює 100

Ответы на вопрос

Отвечает Миклин Никита.
\frac {x^{4}}{ \frac{x}{2} }+14 \frac{1}{4}  =100 \\ 
2 x^{3} =85 \frac{3}{4}  \\ 
x= \sqrt[3]{42 \frac{7}{8} }  \\ 
x=3 \frac{1}{2}