Срочно, срочно! !!!!!! 20 балов❌❌❌❌ знайдіть найменший додатковий період даної тригонометричної

функції f(x)=tg3x

Ответы на вопрос

Отвечает Талгат Куралай.
T= \dfrac{T_0}{|k|} = \dfrac{ \pi }{3}