Знайти проміжки спадання функції:y=1/3 x^3-1/2 x^2+2x-6


Ответы на вопрос

Отвечает Карыпкан Аслан.
Знайдемо похідну функції
y'=(\frac{1}{3}x^3-\frac{1}{2}x^2+2x-6)'=x^2-x+2
Знайдемо критичні точки
><br />немає дійсних коренів, отже функція немає критичних точок, а отже й немає проміжків спадання<br />Відповідь дана функція не є спадаючою </div>                                        <div class= 0 0