Розв рівняння: 10+х^2=6


Ответы на вопрос

Отвечает Выскворкин Артём.

Вот решение........


Отвечает Стрельников Степан.

10+x^2=6
x^2=6-10
x^2=-4
розвязків немає, так як при будьякому дійсному значенні змінної квадрат виразу невідємний (ліва частина невідємна, права відємна)
відповідь: розвязків немає

якщо ж на множині комплексних чисел
то
x_1=-2i; x_2=2i
відповідь: -2i; 2i