Сплав маса якого дорівнює 320 кг, містить 20% олова, 144 кг свинцю і решту - домішки. Визначити

відсотковий уміст домішок.

Ответы на вопрос

Отвечает Проневич Марина.

1)144/(320/100)=45%-свинцю

2) 20+45=65%-олово і свинець

3) 100-65=35%-домішки

  в-дь:35%