розв*яжіть систему рівнянь способом підстановки :х(в другій степені)+у=6 х-у=0


Ответы на вопрос

Отвечает Ахтариева Милена.

x²+y=6

x-y=0

y=6-x²

x-6+x²=0

x(x+1)=6

x+1=6/x

x=2

y=-2