Чому дорівнює другий член нескінченної геометричної прогресії, якщо сумма - 72, знаменник 1/3?


Ответы на вопрос

Отвечает Сенникова Александра.
b1
S = ------
1–q

b1 = S•(1–q) = –72•(1–1/3) = (-72•2)/3=
= –48
b2=b1•q=–48•1/3=–16