Допоможіть знайти похідну функції y=5x^7-4x^3+3. Буду вдячна тому,хто зможе допомогти


Ответы на вопрос

Отвечает Шестакова Татьяна.
Y=5*x⁷-4*x³+3
y`=5*7*x⁽⁷⁻¹⁾-4*3*x⁽³⁻¹⁾=35*x⁶-12*x².