Площадь круга радиуса r определяется формулой S=пи r в квадрате . Обозначив диаметр круга d,

выразите формулой 1) S от d 2) r от S 3) d от S

Ответы на вопрос

Отвечает Кивилева Настя.

1)s=pi(d/2)^2

2)r= \sqrt{s/\pi

3)d= 2\sqrt{s/\pi\

4.0
3 оценки
3 оценки
Оцени!
Оцени!
  • Комментарии
  • Отметить нарушение
Войти чтобы добавить комментарий

Не тот ответ, который тебе нужен?

Не тот ответ, который тебе нужен?

Самые новые вопросы

Помогите плизз,очень нужно ​ Объясните как решать такой тип пожалуйста. Выражение должно быть равно 4*2 в степени n​ Помогите решить Логарифмы [tex]( \sqrt[?]{?} [/tex]что это​
метр трикутника. Відповідь запишіть у сантиметрах. В поле «Відповідь» необхідно записати значення у вигляді числа, без одиниць вимірювання, градусів тощо. Якщо відповідь необхідно записати у вигляді десяткового дробу, то цілу та дробову частину необхідно відділяти комою. Наприклад: 15,5. Якщо у відповіді отримано від’ємне число, то у поле «Відповідь» слід поставити «-», а після нього, без пробілів, отримане значення. Наприклад: -15. Медіана BD трикутника АВС розбиває його на два трикутники, периметри яких дорівнюють 32 см і 36 см. Знайдіть периметр трикутника АВС, якщо BD = 10 см. Вкажіть вірне твердження Будь-яка медіана рівнобедреного трикутника є його висотою Будь-яка бісектриса рівнобедреного трикутника перпендикулярна стороні, до якої вона проведена Будь-яка висота рівнобедреного трикутника ділить навпіл сторону, до якої вона проведена Всі медіани рівностороннього трикутника є його висотами та бісектрисами
Укажите степень старший коэффициент и свободный член многочлена Разделите с остатком 2 и 4 пример Найдите значение выражения 1)16^0.5log4 10/10lg4+12)log4 1/5+log4 36+1/2 log4 25/81​ Упростить выражение (-xy4) 4 Решите 7^-3* 7^4/7^-1