Знайдіть перший член і різницю арифметичної прогресії (а n), якщо а 4=10, а 13= 64


Ответы на вопрос

Отвечает Велико Ольга.
D=(a13-a4)/(13-4)=(64-10)/9=54/9=6
a1=a4-3d=10-3*6=10-18=-8