Швидкість катера за течією 24 ⁷/₂₀ км/год. Швидкість течії - 2,2 км/год.Знайдіть швидкість у

стоячій воді і проти течії?

Ответы на вопрос

Отвечает Ковалёв Дима.

1) 24 \frac {7}{20}=24.35

2) 24.35-2.2=22.15 км\год - швидкість катера у стоячій воді

2) 22.15-2.2=19.95 км\год - швидкість катера проти течії

відповідь: 22.15 км\год - швидкість катера у стоячій воді, 19.95 км\год проти течії