Із цифр 5, 6, 7 складають трицифрове число, усі цифри якого різні. Відповідь дати розгорнуту. 1)

Скільки існує способів скласти таке число? 2) Із чисел, складених описаним способом, навмання вибирають одне. Яка ймовірність того, що це число дорівнюватиме 567

Ответы на вопрос

Отвечает Пашнина Ксюша.

Для першої цифри є 3 варіанти, для другої вже два і для третьої - 1, оскільки цифри не мають повторюватися. Отже, 3*2*1=6.

А - отримане число 567

P(A)=m/n

m=1 - це к-сть варіантів, які задовільняють умови події

n=6 - це загальна кількість подій

P(A)=1/6