Периметр прямокутної ділянки 286 м, а її довжина — 82 м. Знайти площу цієї ділянки.


Ответы на вопрос

Отвечает Подчилимова Анастасия.
S=a*b
H=2*(a+b)
286=2*(a+82), 143=a+82, a=61
S=82*61, S=5002 м²