Розв'язати нерівність (×-1)²>0 а. (-••;+••) б.(1;+••) в.(-1;1) г. інша відповідь № 2. Знайдіть

корінь рівняння 84-3×=12 . а. 24 б. 32 в. інша відповідь г. -24

Ответы на вопрос

Отвечает Соболева Виктория.
1) (x - 1)^2 > 0
x - 1 > 0
x > 1
Ответ: б.(1;+••)

2)84 - 3х = 12
-3х = -72
х = 24
Ответ: 
а. 24