водопровідний кран погано закритий .За 6 хв.набігає повна склянка води.Скільки води витече з такого

крана за 1год. якщо в 1літрі міститься 5 склянок води

Ответы на вопрос

Отвечает Солупаев Илья.

1/5=0,2 - тобто в об"єм 1 склянки 0,2л.

1год=60хв. , тому 60/6=10 -тобто за 1 год. витече води в 10 разів більше, ніж за 6 хвилин.

Маємо, що за 1год витече 10*0,2=2 літра води.

Відповідь:2 л.