ПОМОГИТЕ!!! СРОЧНО!!!! На шлях, що дорівнює 18 км, велосипедист витратив часу на 1 год. 48 хв.

менше, ніж пішохід, оскільки за 1 год проїжджав на 9 км більше, ніж проходив пішохі д. Знайдіть швидкості велосипедиста й пішохода.

Ответы на вопрос

Отвечает Сидоров Александр.
Х-скорость пешехода,18/х-время
х+9-скорость велосипедиста,18/(х+9)
18/х-18/(х+9)=1,8
1,8х*(х+9)-18*(х+9-х)=0
1,8х²+1,8*9х-18*9=0
х²+9х-90=0
х1+х2=-9 и х1*х2=-90
х1=-15 не удов усл
х2=6км/ч-скорость пешехода
6+9=15км/ч-скорость велосипедиста