У певний момент часу довжина тіні дзвіниці Софіївського собору дорівнює 19 м,а довжина тіні

ліхтарного стовпа, який стоїть біля дзвіниці, - 1,5 м. Яка висота дзвіниці, якщо висота стовпа дорівнює 6 м?

Ответы на вопрос

Отвечает Захарова Валерия.

Из задачи понятно что эти треугольники имеют сходство.
\frac{BC}{B_1C_1} =\frac{AC}{A_1C_1}
BC= \frac{B_1C_1*AC}{A_1C_1} = \frac{6*19}{1.5} =76М