Сплав олова й міді масою 32 кг містить 55% олова. Скільки чистого олова потрібно добавити, щоб у

сплаві містилося 60% олова(поможіть будь-ласка)

Ответы на вопрос

Отвечает Калиев Досжан.
32*55/100=32*11/20=341/20=17,05кг олова есть
х-надо добавить

17,05+х
-------------=60/100
32+х

17,05+х
-------------=0,6
32+х

17,05+х=0,6(32+х)
17,05+х=19,2+0,6х
х-0,6х=19,2-17,05
0,4х=2,15
х=2,15/0,4=21,5/4=5,375 кг олова надодобавить