Сума коренів рівняння 2x²+7x+5=0 дорівнює


Ответы на вопрос

Отвечает Сакевич Дима.
2x^2 + 7x + 5 = 0
D = b^2 - 4ac = 49 - 40 =9 = 3^2
x1 =( - 7 + 3) / 4 = - 1
x2 = ( - 7 - 3) / 4 = - 2,5
x1 + x2 = - 1 - 2,5 = - 3,5