Різниця двох чисел дорівнює 6, а їх добуток - 216. Знайдіть ці числа?


Ответы на вопрос

Отвечает Артамонова Екатерина.
Пусть первое число х, а второе у. Тогда: х-у=6 х*у=216 х=6+у (6+у)*у=216 у*у+6у-216=0 D=36+4*216=30*30 y1=(-6+30)/2=12 y2=(-6-30)/2=-18 x1=18 x2=-12