Областю визначення якої функції є проміжок (- нескінченність;4)


Ответы на вопрос

Отвечает Воронежский Данила.
y=\frac{1}{\sqrt{4-x}},\; \; ODZ:\; 4-x>0,\; x<4,\; x\in (-\infty,4)